Asset Publisher Asset Publisher

Głosowanie na leśną inicjatywę

Liczymy na Wasze głosy na "Konkurs literacko – plastyczny pamięci Simony Kossak" w Podlaskiej Marce Roku 2013.

Niezmiernie miło nam poinformować, iż organizowany przez Polskie Radio Białystok S.A. oraz Regionalną Dyrekcję Lasów Państwowych w Białymstoku „Konkurs literacko – plastyczny pamięci Simony Kossak" znalazł się w gronie dwudziestu ośmiu finalistów konkursu Podlaska Marka Roku 2013. Kapituła Konkursu Podlaskiej Marki Roku doceniła wyjątkowe walory i jakość przedsięwzięcia. „Moja przygoda z leśnym lub domowym zwierzątkiem"- temat przewodni konkursu zachęcał młodych ludzi do dzielenia się swoimi osobistymi przeżyciami w kontaktach ze zwierzętami w różnych sytuacjach. Wrażliwość, troska i odpowiedzialności za życie wszystkich istot żywych – to cel pracy edukacyjnej  prof. Simony Kossak. Mamy satysfakcję, że to przesłanie wzbudziło zainteresowanie oraz zachęciło do wspólnej edukacji całe rodziny.

Podlaska Marka Roku to jeden z najstarszych i najbardziej prestiżowych plebiscytów, organizowanych od 10 lat przez marszałka województwa podlaskiego.

 

Zapraszamy na stronę internetową www.podlaskamarka.pl, gdzie w terminie 14-27 marca trwać będzie głosowanie, które wyłoni ostatecznych zwycięzców.