Asset Publisher Asset Publisher

XIV KIERMASZ SADZONEK LEŚNYCH I OZDOBNYCH „LAS BLIŻEJ NAS"

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na kolejną edycję KIERMASZU SADZONEK LEŚNYCH I OZDOBNYCH „LAS BLIŻEJ NAS", który odbędzie się na terenie Leśnego Zakładu Usługowego „Lasbud" Sp. z o.o. w Zaściankach k. Białegostoku przy ul. Szosa Baranowicka 39

1-2 października 2016r. (sobota-niedziela)
Jesienny XIV KIERMASZ SADZONEK LEŚNYCH I OZDOBNYCH „LAS BLIŻEJ NAS"


Kiermasz organizowany jest pod patronatem Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Białymstoku, lokalnych władz i mediów regionalnych. Kiermasz Sadzonek Leśnych i Ozdobnych ma na celu promocję zdrowego trybu życia w zgodzie z naturą. Jak co roku nadleśnictwa zaprezentują ofertę sadzonek produkowanych w swoich szkółkach – będą to zarówno rośliny w doniczkach jak i, bardzo popularne wśród uczestników Kiermaszu, sadzonki z odkrytym systemem korzeniowym. Goście Kiermaszu mogą liczyć na wysoką jakość drzewek i krzewów oraz na fachowe doradztwo pracowników nadleśnictw. Uczestnicy Kiermaszu spotkają się z bogatą ofertą roślin ozdobnych, drzewek i krzewów owocowych, cebul, bylin oraz akcesoriów ogrodniczych.

Tradycyjnie podczas Kiermaszu kontynuowana będzie akcja „DRZEWKO ZA MAKULATURĘ", która cieszy się olbrzymim zainteresowaniem mieszkańców Białegostoku i okolic. Ta cykliczna inicjatywa ma na celu uświadomienie jak wiele można zrobić dla środowiska naturalnego przez podstawową segregację śmieci. Sadzonka wędrująca do osoby oddającej makulaturę jest z pewnością symbolem efektu, który można osiągnąć poprzez właściwą gospodarkę odpadami. Tym efektem jest zielone, zdrowe i zadbane ŚRODOWISKO NATURALNE.

Ta cykliczna inicjatywa ma na celu uświadomienie jak wiele można zrobić dla środowiska naturalnego przez podstawową segregację śmieci. Sadzonka wędrująca do osoby oddającej makulaturę jest symbolem efektu, który można osiągnąć poprzez właściwą gospodarkę odpadami. Tym efektem jest zielone, zdrowe i zadbane środowisko naturalne.